برای اطلاع از محصولات جدید مُداکو به کانال تلگرام ما مراجع کنید جدیدترین محصولات در کانال تلگرام

درباره ما


ما اعضای تیم مُداکو همگی جوان، با انگیزه و با حوصله هستیم و فکر می‌کنیم موضوعی که ما رو از بقیه تیم‌ها متفاوت می‌کنه اینه که ما فقط فروشنده نیستیم. یعنی فقط به فکر این نیستیم که محصولات خودمون رو به هر قیمتی بفروشیم. بلکه مشاورینی هستیم که می‌تونیم شما رو در انتخاب بهترین کیف و کفش‌ها یاری کنیم و این کار رو بدون هیچ چشم داشتی انجام می‌دیم. شما می‌تونید در ساعات اداری از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

زمان پاسخگویی 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 تا 19:00

پنج شنبه از ساعت 10:00 تا 15:00

ما یه تصمیم دیگه هم گرفتیم و اون اینه که محصولات رو با بهترین قیمت‌ها به مشتری‌های عزیزمون عرضه کنیم و محصولات رو با قیمت واقعی تولیدی پخش کنیم. در بازار بی ثبات اخیر و افزایش دائمی قیمت‌ها این کار کمی سخت به نظر می‌رسه و به خاطر همین ما فروش حضوری رو به صورت کاملا عمدی حذف کردیم تا مجبور نباشیم روی محصولات سودهای بالا بکشیم و اجاره دفتر فروش رو پرداخت کنیم.

ما همیشه تلاش می‌کنیم که علاوه بر درآمدزایی، رضایت کامل مشتری رو هم در نظر بگیریم چراکه همیشه به این جمله اعتقاد داشتیم و داریم که اگر در تعاملی دوطرف رضایت داشته باشن، نتیجه این رضایت به بهتر شدن جامعه کمک فوق‌العاده‌ای می‌کنه.

از اصلی‌ترین دلایلی که حس می‌کنیم تو راه درستی داریم می‌ریم جلو، اینه که تیم ما جوون، پرانرژی، متعهد و با پشتکار هستند که خودش برگ برنده‌ی ما توی این کاره.

حذف فروش حضوری بیشتر به نفع مشتری‌ها و کمتر به نفع ماست. بیشتر به نفع مشتری هاست چون محصولات رو با قیمت واقعی و بدون سود تهیه می‌کنن کمتر به نفع ماست چون خیلی از افراد فکر می‌کنن نداشتن فروش حضوری به این معنیه که ما قابل اعتماد نیستیم و قراره بعد از گرفتن پول کارها رو براشون ارسال نکنیم و کلاهبردار از آب دربیایم.

اما تنها راه مورد اعتماد بودن فروش حضوری نیست و ما راه دیگه‌ای رو برای جلب اطمینان شما در نظر گرفتیم:

  1. ما برای سایت خود ای‌نماد گرفته‌ایم که می تونید پایین سمت چپ سایت اون رو ببینید. این یعنی این که فروشگاه مُداکو ثبت شده است و ما کلی مدارک برای دریافت ای‌نماد ارسال کردیم و آدرس و شماره تلفن و مشخصات صاحب فروشگاه و همه چی در سازمان ای‌نماد به ثبت رسیده.
  2. در صورت بروز هر گونه مشکل از جانب ما، مشتری‌ها به راحتی می تونن از طریق ای‌نماد ما رو مورد پیگرد قانونی قرار بدن.
  3. ما بارنامه بارهایی که تا به حال ارسال کردیم رو در یک کانال مجزا قرار دادیم و شما می‌تونید مطمئن باشید که بار شما هم ارسال می‌شه و بارنامش در اون کانال قرار می‌گیره. 

مطالعه بیشتر درباره ای نماد:

مقاله مهم در مورد ای‌نماد https://www.novin.com/blog/enamad-guide/

سایت ای‌نماد برای استعلام https://www.enamad.ir/

می‌توانید از قسمت منو روی استعلام زده و بعد از وارد کردن لینک وب سایت ما، از صحت اطلاعات ما اطمینان کامل پیدا کنید.

09194106945