برای اطلاع از محصولات جدید مُداکو به کانال تلگرام ما مراجع کنید جدیدترین محصولات در کانال تلگرام

قوانین و مقررات

با سلام

نکاتی که شما را در خریدی بهتر یاری می‌کند:
کارشناسان فروش مُداکو تنها فروشنده نیستند، بلکه مشاورینی هستند که می‌توانند شما را راهنمایی کنند تا بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید بنابراین حتی اگر قصد خرید از مُداکو را ندارید می‌توانید از آن‌ها مشاوره بگیرید و مطمئن باشید که هر آن چه که می‌دانند را در اختیار شما عزیزان می‌گذارند.
در صورتی که برای خرید کالای خود مُداکو را انتخاب کردید خوب است برای رضایتی دو طرفه از خرید و فروش مراحل زیر را در نظر داشته باشید:
1. محصولات مُداکو را می‌توانید در سایت، اینستاگرام و کانال تلگرام مشاهده نمایید. برای خرید بهتر است از طریق کانال تلگرام اقدام نمایید که محصولات به صورت کامل در آن درج می شود.

لینک کانال تلگرام مُداکو


2. با توجه به تغییرات روز به روز قیمت‌ها، بسیاری از شرکت‌ها تصمیم گرفته‌اند که کارهای خود را بدون قیمت درج کنند، اما ما برای انتخاب راحت‌تر شما محصولات را با قیمت درج می‌کنیم اما حتما قبل از انتخاب و گرفتن فاکتور قیمت‌ها را از ما بپرسید.
3. بعد از استعلام قیمت، موارد انتخابی خود را به ما اطلاع دهید.
4. موارد انتخابی شما را استعلام موجودی می‌کنیم.
5. با توجه به استعلام موجودی ممکن است تغییراتی در محصولات انتخابی داشته باشید.

6.در صورتی که محصول موجود نباشد، اگر نیاز به تولید داشته باشد بن به سفارش مشتری تولید محصول شروع می‌شود و از زمان نهایی شدن سفارش تا زمان پایان تولید، حداقل 2 هفته کاری زمان نیاز هست و بعد از اتمام تولید بلافاصله بار تحویل باربری داده می‌شود و از این لحظه با داشتن شماره بارنامه می‌توانید وضعیت بار خود را از باربری پیگیری کنید.
7. برای ثبت فاکتور مشخصات خود مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس دقیق خود را برای ما ارسال کنید.
8. بعد از ارسال فاکتور مبلغ را واریز کرده و عکس فیش واریزی خود را برای ثبت نهایی برای ما ارسال کنید.
9. در بازه زمانی که توسط مشاورین مُداکو به شما اعلام شده است محصولات را برای شما ارسال می‌کنیم و عکس بارنامه را برایتان می ‌فرستیم تا بتوانید بارتان را پیگیری کنید.
10. تا 24 ساعت بعد از تحویل گرفتن کالاها می‌توانید بار خود را چک کنید تا در صورتی که ایرادی در بارتان وجود داشت آن را رفع و جبران کنیم.

  • توجه داشته باشید که شما هر میزان که بخواهید می‌توانید از کارشناسان مداکو مشاوره و قیمت بگیرید و آن‌ها نیز موظف هستند با حوصله به شما پاسخ دهند، اما خواهشا" قبل از گرفتن فاکتور از خرید خود مطمئن باشید و تنها در صورتی که واقعا قصد خرید دارید فاکتور بگیرید چرا که فاکتور زدن وقت و انرژی زیادی می‌برد و صدور فاکتورهای بیهوده باعث اختلال در خدمت رسانی ما به شما می‌شود.


09194106945